foto_1
foto 2
foto 3
foto leftbar

Clubhuis reservering

Clubkleding

Lid worden

Hardloopkalender

Contactpersonen

Mail ons:
  Vragen & suggesties
  Ledenadministratie
  Over deze website

Foto-albums

Youtube

De Digitale Prijzenkast van Pallas'67

Pallas heeft in 2015 een prijzenkast geïnstalleerd in het nieuw gebouwde clubhuis. Daardoor is het niet meer nodig deze digitale prijzenkast te onderhouden en is de situatie van 2015 bevroren. Alle nieuwe team- en clubprijzen worden opgenomen in de fysieke prijzenkast.

2015

De prijzenkast

Atleten: De fysieke prijzenkast staat in het clubhuis. Alle bekers zijn vanaf nu daar te bewonderen. Heb je nog bekers thuis? Breng ze naar het clubhuis.

Dit is de laatste foto in dit album.


2014

3e prijs meisjes pupillen B Grote Stedenwedstrijd 2014

Atleten: Meisjes pupillen B: Esmée, Cailyn, Esther, Imke, Nora en Filsan.



1e prijs Junioren C/D Finale kleine stedenwedstrijd

Atleten:


2013

1e prijs Pupillen B Pallas Indoor

Atleten:



1e prijs jongens D 2e jaars Kleine Finale Stedenwedstrijden 2013

Atleten:



2e prijs C/D Junioren Kleine Finale Stedenwedstrijden 2013

Atleten:



3e prijs Meisjes pupillen B Kleine Finale Stedenwedstrijden 2013

Atleten: Aniek Wagemans, Floor Olthof, Kore Hengeveld en Tula Frijters



1e prijs pupillen Kleine finale Stedenwedstrijden 2013

Atleten: Zaterdag 14 september hebben de pupillen van Pallas '67 in de kleine finale van de Stedenwedstrijd de 1e prijs behaald. Van de 10 deelnemende clubs was Pallas '67 overall de beste.



1e prijs pupillen Kleine finale Stedenwedstrijden 2013

Atleten: Daniel van der Lee, Diede Wit, Florian Kramer, Freek Weijman, Laurens Postma, Rutger Wouters, Salle Wieringa, Steven Koomen, Ward Zwiers, Bart Oude Voshaar, Djurre Wieringa, Kylian Meeuwisz, Nils Reefman, Pieter Bulte, Remon ten Hoeve, Robin Antonise, Sjoerd Kraan, Stefan Beukers, Timon Los, Daan Memelink, Daan Reefman, Jelle Bosma, Stijn van Valkenburg, Tijm Wennekes, Tomas IJzerman, Wouter Schoenmaker, Casper Starren, Dawit Verwers, Eysse Wieringa, Milan de Bok, Thom Bulte, Tycho Borm, Chantal van Wijk, Famke Baudewijns, Jasmijn Schoenmaker, Madee Lamers, Mirke Ruiter, Ykje Gilissen, Anne Kuipers, Dunya Wolfs, Jana Stobbelaar, Lieke de Bok, Silu Verwers, Aniek Wagemans, Floor Olthof, Kore Hengeveld, Tula Frijters, Amber Boering, Cailyn Meeuwisz, Esmee Beukers, Esther Ros, Filsan Versteeg, Fleur Wouters, Hester Moene, Imke den Breejen, Joeke Vroom, Lucie Borm, Nina Admiraal, Nora Mourits, Rosalie Koolen, Cailyn Meeuwisz.


2012

2e prijs Pupillen Kleine finale Stedenwedstrijden

Atleten: Bij de kleine finale van de stedenwedstrijden voor pupillen heeft Pallas '67 een 2e plek behaald bij de eindstand van de verenigingen.



2e prijs Pupillen Kleine finale Stedenwedstrijden

Atleten: Daniel van der Lee, Diede Wit, Florian Kramer, Freek Weijman, Jan-Freerk Kloen, Jelle van Bergen, Laurens Postma, Mats Brouwer, Salle Wieringa, Steven Koomen, Ward Zwiers, Douwe Ridder, Ilyas Versteeg, Stijn Straatman, Tom Matthyssen, Bart Oude Voshaar, Ben Matthijssen, Berat Kir, Djurre Wieringa, Kylian Meeuwisz, Nils Reefman, Pieter Bulte, Robin Antonise, Sjoerd Kraan, Stefan Beukers, Timon Los, Tom van der Greft, Arne Wit, Casper Starren, Daan Memelink, Daan Reefman, Daan van der Greft, Dawit Verwers, Eysse Wieringa, Jelle Bosma, Joris Hendriks, Stijn van Valkenburg, Thom Bulte, Tycho Borm, Wouter Schoenmaker, Chantal van Wijk, Famke Baudewijns, Jasmijn Schoenmaker, Madee Lamers, Mirke Ruiter, Britt Kwakernaak, Elianne Boons, Eva Nieuwstad, Janna Rudrum, Joanne Abbing, Maartje Oude Voshaar, Noor Breedveld, Anna Klees, Anne Kuipers, Jana Stobbelaar, Lieke de Bok, Marije Bakker, Silu Verwers, Esmee Beukers, Esther Ros, Fernande de Graaf, Filsan Versteeg, Floor Olthof, Hester Moene, Imke den Breejen, Joeke Vroom.



2e Prijs Meisjes Pupillen C Kleine finale Stedenwedstrijden

Atleten: Esmee Beukers, Esther Ros, Fernande de Graaf, Filsan Versteeg, Floor Olthof, Hester Moene, Imke den Breejen, Joeke Vroom.



2e Prijs Jongens Pupillen C Kleine finale Stedenwedstrijden

Atleten: Arne Wit, Casper Starren, Daan Memelink, Daan Reefman, Daan van der Greft, Dawit Verwers, Eysse Wieringa, Jelle Bosma, Joris Hendriks, Stijn van Valkenburg, Thom Bulte, Tycho Borm, Wouter Schoenmaker.



1e prijs C/D Junioren Kleine finale Stedenwedstrijden

Atleten:


2011

2e Prijs Jongens pupillen A 2e jrs Grote finale Stedenwedstrijden

Atleten: Ate Frijters, Jeroen Schenk, Jesper Winkes, Sieb Mostert, Sven Brouwer, Thimo Lahr.



4e prijs C/D Junioren Grote finale Stedenwedstrijden

Atleten:



5e prijs Pupillen Grote finale Stedenwedstrijden

Atleten:



2e prijs C Junioren Regio Finale 2e divisie

Atleten:


2010

Pupillen 1e prijs Kleine finale Stedenwedstrijden

Atleten:



C/D-junioren 5e prijs Grote finale Stedenwedstrijden

Atleten:



3e Prijs Jongens Pupillen C Kleine finale Stedenwedstrijden

Atleten: Berat Kir, Pieter Bulte, Diede Wit, Nils Reefman, Laurens Postma, Bart Oude Voshaar,Robin Antonise



1e Prijs meisjes pupillen B Kleine finale Stedenwedstrijden

Atleten: Britt Kooreman, Eva Kwakernaak, Finidi Rudrum, Janna Oude Voshaar, Juul Geelen, Lieze van Hofweegen, Maartje Nieuwstad.



2e prijs Jongens pupillen A 1e jaars Kleine finale Stedenwedstrijden

Atleten: Casper Schenk, Jeroen Mostert, Jesper Uiterwijk, Kayleigh Winkes, Sieb Lahr, Thimo Hulleman.



2e prijs jongens pupillen B Kleine finale Stedenwedstrijden

Atleten: Douwe de Moed, Ilyas Terpstra, Lotte Versteeg, Pascal Straatman, Stijn Ridder, Thomas Matthyssen, Tom Adema.



3e Prijs meisjes pupillen A 2e jrs Kleine finale Stedenwedstrijden

Atleten: Betty Labree, Catherine Arwert, Emma Lukkien, Maaike de Lorijn, Marjolein Matthyssen, Sara Maas Geesteranus, Tisanya Fares, Tjitske Lahr, Wessel Smant, Xiomara van Eck.


 
2009

JJD2 1ste kleine finale stedencompetitie 2009

Atleten: Jonas Mars, Joris Gelmers, Koen Jansen, Lennert-Jan van Zanten, Mattijs Leon, Sammiel Tewodros en Tim van den Akker.



Junioren CD 2de kleine finale stedencompetitie 2009

Atleten: Casper Maas, Luuk van den Meiracker, Miklas Robbesom, Roel Groot, Jonas Mars, Joris Gelmers, Koen Jansen, Lennert-Jan van Zanten, Mattijs Leon, Sammiel Tewodros, Tim van den Akker, Jaap Arwert, Martin Koorn, Abe Heemskerk, Bart Konig, Joost de Jong, Lucas Hoevers, Christine Moene, Jiske van Oeffelt, Nienke Visser, Romy Beukeboom, Sanne Jansen, Suzanne Petiet, Dorien Konig, Erin Bade, Iris Conijn, Marleen Kas, Silke Nijenhuis, Ellen Voorrips, Joosje Goedhart, Sterre Witte, Esther Peerlings, Hannah Mars, Lotte Marang en Minke van Oeffelt.



MJC2 3de kleine finale stedencompetitie 2009

Atleten: Esther Peerlings, Hannah Mars, Minke van Oeffelt en lotte Marang.



JJC2 2de kleine finale stedencompetitie 2009

Atleten: Abe Heemskerk, Bart Konig, Joost de Jong en Lucas Hoevers.



JJD1 1ste kleine finale stedencompetitie 2009

Atleten: Casper Maas, Luuk van den Meiracker, Miklas Robbesom en Roel Groot.



Club 2de kleine finale stedencompetitie 2009

Atleten: Alisha Dijkerman, Cobi Zijderveld, Elte Hillekens, Isa Lamers, Jetske van der Wilt, Kayleigh de Graaff, Noa Helder, Anna de Haan, Britt Kwakernaak, Eva Nieuwstad, Juul van Hofweegen, Lieze Kooreman, Maaike Roosenschoon, Maartje Oude Voshaar, Madee Lamers, Merel Verhoeven, Mirthe Neefjes, Borre Verdoes, Djurre van der Molen, Jelle Marang, Jelle van der Heide, Jens Koumans, Jesse de Haan, Niels Roosenschoon, Rick Buesink, Ivo Leon, Matthijs van Ieperen, Paul Nieuwstad, Rick Wagemans, Siebe Adema, Vincent Lemstra, Jeroen Schenk, Jesper Winkes, Jillis Hulleman, Sander Suverkropp, Sieb Mostert, Sten Postma, Sybe Noordman, Thimo Lahr, Douwe Ridder, Ilyas Versteeg, Laurens Postma, Pascal Terpstra, Stijn Straatman, Thomas Moed, Tom Matthyssen, Wessel Adema, Fieke Pepping, Franka Jesse, Jasmijn Hoevers, Kasia Groenenberg, Nynke Hospes, Sacher Chaouni, Sophie Buesink, Sterre Lombaers, Suze Vermeer, Anna Arwert, Betty Lahr, Catherine van Eck, Daphne Roosenschoon, Emma Maas Geesteranus, Maaike Lukkien, Marjolein Smant, Mirjam Kraakman, Sara Matthyssen, Tisanya Labree, Tjitske de Lorijn en Wies Zijderveld.



MPB 3de kleine finale stedencompetitie 2009

Atleten: Alisha Dijkerman, Cobi Zijderveld, Elte Hillekens, Isa Lamers, Jetske van der Wilt, Kayleigh de Graaff, Noa Helder.



MPA1 2de kleine finale stedencompetite 2009

Atleten: Anna Arwert, Betty Lahr, Catherine van Eck, Daphne Roosenschoon, Emma Maas Geesteranus, Maaike Lukkien, Marjolein Smant, Mirjam Kraakman Sara Matthyssen, Tisanya Labree, Tjitske de Lorijn en Wies Zijderveld.



JPB 2de prijs Kleine finale stedencompetitie 2009

Atleten: Jeroen Schenk, Jesper Winkes, Jillis Hulleman, Sander Suverkropp, Sieb Mostert, Sten Postma, Sybe Noordman en Thimo Lahr.



JPC 1ste kleine finale stedencompetitie 2009

Atleten: Douwe Ridder, Ilyas Versteeg, Laurens Postma, Pascal Terpstra, Stijn Straatman, Thomas Moed, Tom Matthyssen en Wessel Adema.



MPC 1ste kleine finale stedencompetitie 2009

Atleten: Anna de Haan, Britt Kwakernaak, Eva Nieuwstad, Juul van Hofweegen, Lieze Kooreman, Maaike Roosenschoon, Maartje Oude Voshaar, Madee Lamers, Merel Verhoeven en Mirthe Neefjes.


2008

3de prijs Meisjes Junioren D 1ste jaars stedencompetitie 2008

Atleten: Anouk van Leeuwen, Dorien Konig, Elise Klaassen, Elske Kloen, Eva Aarts, Iris Conijn, marleen kas, Rianne Kraakman, Silke Nijenhuis



3de prijs Jongens Junioren D 1ste jaars stedencometitie 2008

Atleten: Esgo Claassen, Jonas Mars, Joris Gelmers, Koen Jansen, Lennert-Jan van Zanten, Mattijs Leon, Sammiel Tewodros, Tim van den Akker



2de prijs Meisjes Junioren C 2de jaars stedencompetitie 2008

Atleten: Kim Wiegertjes, Renske Wiegertjes, Susan van de Lagemaat, Vivian Boer



2de prijs Jongens Junioren C 2de jaars stedencompetitie 2008

Atleten: Aldert Luit, Alex Kolmus, Chris Begemann, Fynn van Buuren, Jelger Elings, Paco Bos, Tom Ogink



4de prijs stedencompetitie CD-Junioren 2008

Atleten: Esgo Claassen, Jonas Mars, Joris Gelmers, Koen Jansen, Lennert-Jan van Zanten, Mattijs Leon, Sammiel Tewodros, Tim van den Akker, Jaap Arwert, Martin Koorn, Sammiel Tewodros, Abe Heemskerk, Bart Konig, Benjamin Leune, Bram van Barneveld, Ciske Harsema, Joost Sijthoff, Joost de Jong, Lucas Hoevers, Aldert Luit, Alex Kolmus, Chris Begemann, Fynn van Buuren, Jelger Elings, Paco Bos, Tom Ogink, Anouk van Leeuwen, Dorien Konig, Elise Klaassen, Elske Kloen, Eva Aarts, Iris Conijn, Marleen Kas, Rianne Kraakman, Silke Nijenhuis, Avelien van den Broek, Ellen Voorrips, Jessa Sacksioni, Joosje Goedhart, Sterre Witte, Esther Peerlings, Hannah Mars, Lotte Marang, Minke van Oeffelt, Kim Wiegertjes, Renske Wiegertjes, Susan van de Lagemaat, Vivian Boer



3e prijs Meisjes pupillen A 1e jaars Kleine finale Stedenwedstrijden

Atleten:



1e prijs Jongens pupillen A 1e jaars Kleine Finale Stedenwedstrijden

Atleten:



2de prijs meisjes pupillen B kleine finale steden competitie 2008

Atleten: Anna Arwert, Betty Lahr, Daphne Roosenschoon, Emma Maas Geesteranus, Janneke Verbeek, Kaja Bokhove, Maaike Lukkien, Marjolein Smant, Mirjam Kraakman, Rozemarijn van Doornum, Tisanya Labree, Tjitske de Lorijn



2de prijs kleine finale stedencompetitie pupillen 2008

Atleten: Arne van Rooijen, Casper Maas, Christiaan van der Gaag, Luuk van den Meiracker, Miklas Robbesom, Roel Groot, Borre Verdoes, Bram Beltman, Djurre van der Molen, Jelle Marang, Jelle van der Heide, Jens Koumans, Jesse de Haan, Niels Roosenschoon, Rick Buesink, Corijn Rudrum, Ivo Leon, Koert Dieter, Paul Nieuwstad, Pedro Meijer, Rick Wagemans, Huub van Ingen, Jeroen Schenk, Jillis Hulleman, Sieb Mostert, Stijn Straatman, Thimo Lahr, Christine Moene, Jiske van Oeffelt, Marlous Bakker, Romy Beukeboom, Suzanne Petiet, Eva Kuipers, Fieke Pepping, Franka Jesse, Hannah Begemann, Imme Bartels, Jasmijn Hoevers, Kasia Groenenberg, Lilian Ploeger, Mara Roosenmaallen, Nynke Hospes, Sacher Chaouni, Sally Hovden, Sophie Buesink, Sterre Lombaers, Suze Vermeer, Anna Arwert, Betty Lahr, Daphne Roosenschoon, Emma Maas Geesteranus, Janneke Verbeek, Kaja Bokhove, Maaike Lukkien, Marjolein Smant, Mirjam Kraakman,Rozemarijn van Doornum, Tisanya Labree, Tjitske de Lorijn, Anna de Haan, Britt Kwakernaak, Elianne Moene, Eva Nieuwstad, Isa Lengkeek, Janna Rudrum, Janthe Alber, Jetske van der Wilt, Kayleigh de Graaff, Maaike Roosenschoon, Maartje Oude Voshaar, Maike Conijn, Merel Verhoeven, Noa Helder, Nynke Sansom



2e prijs kleine finale Stedenwedstrijd 2008; jongens pupillen A 2e jaars

Atleten: Casper Maas, Luuk van den Meiracker, Micklas Robbinson, Roel Groot



3de Prijs KNAU Competitie Jongens Junioren D

Atleten: Jaap Arwert, Jonas Mars, Koen Jansen, Martin Koorn, Lennert-Jan vanZanten



3de prijs KNAU Competitie 2008 Jongens Junioren C

Atleten: Benjamin Leune, Alex Kolmus, Chris Begerman, Ciske Harsema, Joost de Jong, Joost Sijthof, Tom Oogink, Abe Heemskerk, Paco Bos, Fynn van Buuren, Lucas Hoevers, Aldert Luit, Jelger Elings, Bart Konig


2007

1e prijs grote finale Stedenwedstrijd 2007; jongens junioren D 2e jaars

Atleten: Joost de Jong, Benjamin Leune, Lucas Hoevers, Abe Heemskerk, Bart Koning, Joost Sijthoff



5e prijs grote finale Stedenwedstrijd 2007; CD-junioren

Atleten: Abe Heemskerk,Aldert Luit, Alex Kolmus, Anne van Ruitenbeek, Avelien van den Broek, Bart Konig, Benjamin Leune, Ellen Voorrips, Esther Peerlings, Freek Sibbel, Fynn van Buuren, Hannah Mars, Jaap Arwert, Jelger Elings, Joosje Goedhart, Joost de Jong, Judith Kas, Kim Wiegertjes, Lotte Marang, Lucas Hoevers, Maarten van 't Hooft, Merle Schots, Minke van Oeffelt, Paula Ogink, Renske Wiegertjes, Simone van 't Hoog, Sterre Witte, Susan van de Lagemaat, Tom Ogink



2e prijs kleine finale Stedenwedstrijd 2007; Pupillen

Atleten: Alvin Reumer, Anne Timmerman, Annouk Ticheler, Anouk van Leeuwen, Arne van Rooijen, Betty Lahr, Borre Verdoes, Bram Beltman, Carmen Cijffers, Casper Maas, Cedric Hietbrink, Christine Moene, Dennis Kwint, Djurre van der Molem, Dorien Konig, Elise Klaassen, Elske Kloen, Emma Hovden, Esgo Claassen, Eva Aarts, Eva Kuipers, Faisal Fayaz, Fieke Pepping, Hannah Begemann, Hanne Esther Kiès, Imme Bartels, Iris Conijn, Ivo Léon, Jasmijn Hoevers, Jelle Marang, Jelle van der Heide, Jens Koumans, Jente van Dreven, Jiske van Oeffelt, Joey Kwint, Jojo Ordelman, Jonas Mars, Joost Bos, Joost Mellink, Joris Haanschoten, Kaja Bokhove, Karin Zijp, Kasia Groenenberg, Kayleigh de Graaf, Kirsten Hagenaars, Klaske Kuipers, Koen Jansen, Lennert-Jan van Zanten, Lilian Ploeger, Lotte Supheert, Lou Ticheler, Luuk van den Meiracker, Maaike Lukkien, Maike Conijn, Mara Roosenmaallen, Marleen Kas, Marrit Klaassen, Mattijs Léon, Mirjam Kraakman, Niels Roosenschoon, Noa Helder, Nynke Hospes, Ramon Cijffers, Rianne Kraakman, Rick Buesink, Roel Groot, Romy Beukeboom, Ruben van de Linden, Sachar Chaouni, Sally Hovden, Sammiël Tewodros, Sanne Jansen, Sanne Leenders, Selma van Aken, Sophie Buesink, Suzanne Petiet, Suze Vermeer, Tim van den Akker, Tjitske de Lorijn, Ulke Wijbenga, Veerle Supheert,



2e prijs kleine finale Stedenwedstrijd 2007; meisjes pupillen C

Atleten: Veerle Supheert, Maaike Lukkien, Tjitske de Lorijn, Betty Lahr, Mirjam Kraakman, Noa Helder, Kayleigh de Graaf, Jente van Dreven, Kirsten Hagenaars, Maike Conijn, Jojo Ordelman



3e prijs kleine finale Stedenwedstrijd 2007; jongens pupillen B

Atleten: Alvin Reumer, Borre Verdoes, Bram Beltman, Djurre van der Molen, Faisal Fayaz, Jelle Marang, Jelle van der Heide, Jens Koumans, Niels Roosenschoon, Rick Buesink



3e prijs kleine finale Stedenwedstrijden 2007; meisjes pupillen A 2e jrs

Atleten: Anouk van Leeuwen, Dorien Konig, Elise Klaassen, Elske Kloen, Emma Hovden, Eva Aarts, Iris Conijn, Karin Zijp, Klaske Kuipers, Lotte Supheert, Marleen Kas, Rianne Kraakman, Selma van Aken


2006
5e prijs stedenwedstrijden CD-junioren 2006
Atleten: Jip Baltissen, Hille Groendijk, Tom Haver, Maarten van 't Hooft, Dorien Arwert, Marlou Hospes, Judith Kas, Paula Ogink, Anne van Ruitenbeek, Merle Schots, Haitske van der Schee, Chris Begemann, Fynn van Buuren, Jelger Elings, Abe Heemskerk,Lucas Hoevers, Joost de Jong, Alex Kolmus, Benjamin Leune, Aldert Luit, Tom Ogink, Freek Sibbel,Joost Sijthoff, Nikki Arendse, Vivian Boer, Eva Ijzermans, Laura Jeldres, Hanne de Jong, Susan van de Lagemaat, Sarah Lokhorst,Lotte Marang, Hannah Mars, Sjanne Meinders, Esther Peerlings, Djoeke van Ruitenbeek, Tanja Zijp, Minke van Oeffelt, Gonneke Ton, Laura van Wingerden, Lonneke Bakker, Froukje van Ham
5e plaats overall 2006 Stedenwedstrijd
Atleten: alle pupillen 2006 die mee hebben gedaan.
2005
2e prijs junioren 2005, stedenwedstrijden 2005
Atleten: Linda van de Lagemaat, Pauke Schots, Erik van Schaik, Marlou Hospes, Dorien Arwert, Haitske van der Schee, Hille Groendijk, Tom Haver, Jip Baltissen, Maarten van 't Hooft, Pieter Sijthoff, Fynn van Buuren, Jelger Elings, Alex Kolmus, Aldert Luit, Tom Ogink, Chris Begemann, Judith Kas, Anne van Ruitenbeek, Merle Schots, Paula Ogink, Nikki Arendse, Laura van Wingerden, Hanne de Jong, Vivian Boer en Susan van de Lagemaat.
3e prijs meisjes junioren C 2e jaars, stedenwedstrijden 2005
Atleten: Pauke Schots en Linda van de Lagemaat
3e prijs jongens junioren D 2e jaars, stedenwedstrijden 2005
Atleten: Maarten van 't Hooft en Pieter Sijthoff
4e prijs pupillen, Stedenwedstrijd 2005
Atleten: veel!
1e prijs jongens pupillen B, stedenwedstrijden 2005
Atleten: Lennart Jan van Zanten, Koen Jansen, Jonas Mars, Rinus Vijftigschild, Ewout Luit, Jan Lucas Kessler en Tim van den Akker.
2e prijs jongens pupillen A 1e jaars stedenwedstr. 2005
Atleten: Martin Koorn, Lay de Jong, Jaap Arwert en Maurijn Teunisse
2e prijs meisjes pupillen B, stedenwedstrijden 2005
Atleten: Rianne Kraakman, Selma van Aken, Elise Klaassen, Iris Conijn, Eva Aarts, Lotte Supheert, Anouk van Leeuwen, Kim Bijlmakers, Elske Kloen, Emma Hovden, Karin Zijp, Sanne van der Meer en Nanda Spithoff
1e prijs meisjes junioren C, KNAU regio finale 2005
Atleten: Dorien Arwert, Haitske van der Schee, Marlou Hospes, Linda van de Lagemaat, Pauke Schots
3e prijs Mixed meerkamp (10 kamp), KMK 2005
Atleten: Maaike Groendijk, Welmoed Soepboer, Stefan van der Stelt
2004
4e prijs junioren, Stedenwedstrijden 2004
Atleten: Judith Kas, Paula Ogink, Anne van Ruitenbeek, Merle Schots, Kaarina de Goede, Tom Haver, Dorien Arwert, Haitske van der Schee, Marlou Hospes, Erik van Schaik, Linda van de Lagemaat, Pauke Schots, Wim van Doorn, Nout Jansen, Annika de Goede, Nanda Heemskerk, Hille Groendijk, Dylan Visser, Pieter Sijthoff, Maarten van ’t Hooft
2e prijs meisjes junioren D 2e jaars, Stedenwedstrijden 2004
Atleten: Dorien Arwert, Marlou Hospes en Haitske van der Schee
3e prijs meisjes pupillen C stedenwedstrijden 2004
Atleten: Rianne Rompaey, Rianne Kraakman, Iris Conijn, Eva Aarts, Kim Bijlmakers, Meike Legene, Lotte Supheert, Emma Hovden, Nanda Spithof
1e prijs jongens pupillen C stedenwedstrijden 2004
Atleten: Lennart-Jan van Zanten, Ewout Luit, Joachim Cornielje, Jonas Mars, Sebastiaan Aarts
3e prijs Jongens pupillen A 2e jaars, Stedenwedstrijden 2004
Atleten: Alex Kolmus, Jelger Elings, Aldert Luit, Chris Begeman, Fynn van Buuren.
2e prijs jongens pupillen B stedenwedstrijden 2004
Atleten: Lay de Jong, Martin Koorn, Jaap Arwert, Niek Bastiaansen, Bram Derksen en Valentin Gorlov.
3e prijs pupillen stedenwedstrijden 2004
Atleten: Lennart-Jan van Zanten, Ewout Luit, Joachim Cornielje, Jonas Mars, Sebastiaan Aarts, Rianne Rompaey, Rianne Kraakman, Iris Conijn, Eva Aarts, Kim Bijlmakers, Meike Legene, Lotte Supheert, Emma Hovden, Nanda Spithof, Lay de Jong, Martin Koorn, Jaap Arwert, Niek Bastiaansen, Bram Derksen, Valentin Gorlov, Evy Meinders, Inge de Wolf, Joosje Goedhart, Ellen Voorrips, Sanne Visser, Merel Wessels, Jonna Arendse, Bertine de Kramer, Roos Visser, Joost de Jong, Abe Heemskerk, Remco van Zwol, Lucas Hoevers, Freek Sibbel, Joost Sijthoff, Alex Kolmus, Jelger Elings, Aldert Luit, Chris Begeman, Fynn van Buuren, Yenka Morena, Freke Schrikkema, Tanja Zijp, Lotte Marang, Esther Peerlings, Djoeke van Ruitenbeek, Hannah Mars, Marlieke Luit, Mimi Nijenhuis, Susan van de Lagemaat, Sjanne Meinders, Vivian Boer, Dienke Stomph, (o.a)
3e prijs meisjes pupillen A 2e jaars stedenwedstrijden 2004
Atleten: Susan van de Lagemaat, Sjanne Meinders, Vivian Boer, Dienke Stomph en Mimi Nijenhuis
2e prijs MC 1e div, gewestelijke finale 2004
Atleten: Linda van de Lagemaat, Pauke Schots, Emma Heijerman, Annika de Goede, Marit Sanders, Merel ten Haaf, Nanda Heemskerk, Roos Heijerman, Judith de Graaf, Jessica van der Wal
2003
3e prijs meisjes pupillen C stedenwedstrijden 2003
Atleten: Evy Meinders, Sanne Visser, Joosje Goedhart, Iris Conijn, Karin Zijp
4e prijs pupillen stedenwedstrijden 2003
Atleten: ?
3e prijs meisjes pupillen A 1e jaars stedenwedstrijden 2003
Atleten: Sjanne Meinders, Susan van de Lagemaat, Vivian Boer, Dienke Stomph, Mimi Nijenhuis
2e prijs jongens junioren C 1e jaars stedenwedstrijden 2003
Atleten: Nout Jansen, Wim van Doorn en Stefan van der Velde
3e prijs MD 2e jrs, stedenwedstrijden 2003
Atleten: Linda van de Lagemaat, Pauke Schots
2002
6e prijs junioren stedenwedstrijden 2002
Atleten: Erik van Schaik, Frank Boesten, Nout Jansen, Wim van Doorn, Stefan van der Velde, Pauke Schots, Annika de Goede, Nanda Heemskerk, Delphine Groot, Alvar Piepers, Jeroen Vissers, Kirsten Jansen, Tjerk Eken, Jelle Lossbroek, Mara van Welie, Vera Duif
3e prijs pupillen C stedenwedstrijden 2002
Atleten: Yenka Morena, Lotte Marang en Djoeke van Ruitenbeek
3e prijs Stedenwedstrijd 2002; meisjes pupillen A 2e jaars
Atleten: Dorien Arwert, Marlou Hospes, Irini Saridakis, Haitske vd Schee, Manuela v. Borselen.
3e prijs pupillen A 2e jrs stedenwedstrijden 2002
Atleten: Tom Haver en Hille Groendijk
2001
3e prijs MPA 2e jrs, stedenwedstrijden 2001
Atleten: Linda van de Lagemaat, Pauke Schots
3e prijs Stedenwedstrijd 2001; meisjes pupillen A 1e jaars
Atleten: Haitske van der Schee, Marlou Hospes, Dorien Arwert, Manuela van Borselen, Irini Saridakis
3e prijs Meisjes pupillen B Stedenwedstrijd 2001.
Atleten: Judith Kas, Lara de Vries, Anne van Ruitenbeek, Merle Schots en Kaarina de Goede.
4e prijs Pupillen Stedenwedstrijd 2001.
Atleten: Veel. (Weet u nog wie het waren? Laat het ons dan weten).
2000
3e prijs jongens pupillen A-2e jaars, stedenwedstrijden 2000
Atleten: Wim van Doorn, Nout Jansen, e.a.
3e prijs meisjes pupillen B stedenwedstrijden 2000
Atleten: Haitske van der Schee, Marlou Hospes, Dorien Arwert, Manuela van Borselen, Irini Saridakis e.a.
2e prijs jongens pupillen B stedenwedstrijden 2000
Atleten: Tom Haver en Hille Groendijk
6e prijs MPC, stedenwedstrijden 2000
Atleten: Merle Schots
2e prijs Jongers Pupillen C Stedenwedstrijd 200
Atleten: IJsbrand van Dam, Boris Polm, Tom van Schaik, Pieter Sijthoff en Guus Verver.

Naar Top //";