foto_1
foto 2
foto 3
foto leftbar

Clubkleding

Lid worden

Hardloopkalender

Contactpersonen

Mail ons:
  Vragen & suggesties
  Ledenadministratie
  Over deze website

Foto-albums

Youtube

Trainers

Volwassenen

TrainerGroepTelefoonE-mail
Marcel Baatsen Middengroep vroeg donderdag 0317-460351 marcelbaatsen at gmail.com 
Petra van Bekkum Middengroep laat en Lange afstandgroep 0317-410651 petravanbekkum at gmail.com 
Marion Bogers Woensdagochtend groep. 0317-412180 44p at chello.nl 
Joost Cornelissen Basisgroepen 06-20223690 joostwcornelissen at gmail.com 
Arie Cuppen Middengroep laat en Instapgroep 0317-421648 acuppen2009 at hotmail.com 
Arjen van Druten Trainer Lange afstandgroep 026-3341359 vosvan at yahoo.com 
Nynke Groendijk-Wilders invaller technische- en sprintgroep 0318-309565 nynke.groendijk at tiscali.nl 
Lydia de Haer Middengroep vroeg dinsdag 0317-416655 lydia.jack at kpnmail.nl 
Neeltje van Hulten Technische- en sprintgroep 0317-421846 neeltjevanhulten at yahoo.com 
Carla Koster Woensdagochtend groep. 0317-413587 jeroencarla at 12move.nl 
Maruschka Kroon Start to Run en Bosgroep 0318-636380 maruschka.kroon at gmail.com 
Frederike Sieders  trainer lange afstandsgroep zondag  0317-417712 frederikesieders at hotmail.com 
Welmoed Soepboer Bootcamp, Technische groep 06-54252767 welgemoed at gmail.com 
Dine Volker Bosgroep  0317-312466 dinevolker at online.nl 
Hans Wilmink Lange afstandgroep donderdag 0318-413049 wilmink at planet.nl 
Jeroen Zeinstra Wedstrijdgroep baan 0317-421846 jeroenzeinstra at live.nl 

 

Jeugd

TrainerGroepTelefoonE-mail
Paulien Adamse Mini-pupillen woensdag 0317-422398 paulien.adamse at hetnet.nl 
Stefan Beukers assistent pupillen maandag 0317-450685 stefanbeukers at gmail.com 
Patrick Beukers A-pupillen, D-junioren maandag  0317-450685 pjbeukers at hotmail.com 
Mirjam Broekmeyer C-pupillen maandag 0317-422254 mirjam.pallas67 at gmail.com 
Nienke Brouwer bostraining pupillen, D-junioren 0317-420088 nienke.brouwer at antenna.nl 
Kadia Diédhiou D-junioren maandag 0317-416922 diedhiou at planet.nl 
Kayleigh de Graaff ASS-groep 0317-460455 bart.degraaff at upcmail.nl 
Nynke Groendijk-Wilders C-junioren  0318-309565 nynke.groendijk at tiscali.nl 
Caroline Groot-Pennekamp D-junioren woensdag 0317-418735 groot.pennekamp at hetnet.nl 
Ruud Haver A-pupillen, D-junioren maandag 0317-421010 ruudhaver at online.nl 
Jan Willem van der Hek AB-junioren  0317-423511 t.van.vliet14 at kpnplanet.nl 
Rik Hoevers A-pupillen, BA-junioren  0317-422629 rik.hoevers at xs4all.nl 
Egon Hofstad D-junioren woensdag 0318-416019 egon.hofstad at gmail.com 
Janine van Hofweegen-Holshuijsen A-pupillen woensdag, D-junioren woensdag 0317-414065 tychojanine at chello.nl 
Klaske Hoogstra invaller pupillen 0317-417538 klaske.hoogstra at live.nl 
Michel Kooijman B-pupillen maandag 06-20914103 michel.kooijman at gmail.com 
Arnold Kraakman A-pupillen maandag, ASS-groep 0317-426829 a.kraakman at chello.nl 
Linda van de Lagemaat A- pupillen maandag 06-12539749 linda_3139 at hotmail.com 
Jippe Mietus assistent ASS-groep 0317-795117 marjanmietus at hotmail.com 
Arjen Schots C-junioren  0317-421582 arjen.schots at gmail.com 
Marloes Schrijver mini- pupillen maandag 0317-427318 mdschrijver at hotmail.com 
Patrick Smit B-pupillen woensdag 0317-840068 p.smit49 at upcmail.nl 
Welmoed Soepboer A-pupillen maandag 06-54252767 welgemoed at gmail.com 
Erwin Thimister C-pupillen woensdag 06-31913615 e.thimister at buronutricoach.nl 
Jetske van der Wilt invaller ASS-groep 0317-426310 floor.judy at hetnet.nl 
Jos de Wit BA-junioren  0317-420862 ahemdewit at gmail.com 
Reineke Wit mini-pupillen maandag 0317-620066 witbakker at freeler.nl 
Marina van der Zee D-junioren 0317-421582 marina.vdzee at gmail.com